Skip to main content

Parcel · Map 99A 65 20

98 WOODRUFF AVE

Owner: LUCCARO HARRIET A

Assessed value

$124,100

$81,100 bldg · $43,000 land

Est. annual tax

$3,728

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1991

2,080 sqft

Building

Style
Two Family
Year built
1991
Living area
2,080 sqft · 2.0 stories