Skip to main content

Parcel · Map 114 123 11A

41 SYLVAN LAKE RD

Owner: DEMIRI FISNIK & EDIBE

Assessed value

$142,600

$97,500 bldg · $45,100 land

Est. annual tax

$4,284

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1998

1,300 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1998
Living area
1,300 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Feb 5, 2021

    Bk/Pg OPM-20182

    $205,000

More on Sylvan Lake Rd