Skip to main content

Parcel · Map 111 43A 54

34 CRESTWOOD AVE

Owner: MCKEON BARRY R & LESLIE L

Assessed value

$138,300

$90,300 bldg · $48,000 land

Est. annual tax

$4,155

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1990

1,580 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,580 sqft · 1.0 story