Skip to main content

Parcel · Map 112 43A 28

133 LAKE RD

Owner: CZARZASTY LAUREN

Assessed value

$166,700

$117,700 bldg · $49,000 land

Est. annual tax

$5,008

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1990

1,808 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1990
Living area
1,808 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Oct 5, 2012

    Bk/Pg OPM-12010

    $180,400

More on Lake Rd