Skip to main content

Parcel · Map 115A 96A 1

16 CEDAR RIDGE DR

Owner: BATTAGLIA VINCENT & JOANNE

Assessed value

$190,000

$135,700 bldg · $54,300 land

Est. annual tax

$5,708

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1998

2,350 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1998
Living area
2,350 sqft · 2.0 stories