Skip to main content

Parcel · Map 110 43 50A

67 EDGE RD

Owner: MARZELLA PASCAL & ROSE MARY

Assessed value

$128,700

$75,500 bldg · $53,200 land

Est. annual tax

$3,866

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1990

1,260 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,260 sqft · 1.0 story
Exterior
Wood Shingles
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Nov 9, 2015

    Bk/Pg OPM-15036

    $115,000

More on Edge Rd