Skip to main content

Parcel · Map 99A 63 20

43 MIDDLEBURY RD

Owner: MCNAIR JEAN M

Assessed value

$232,200

$166,400 bldg · $65,800 land

Est. annual tax

$6,975

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

2002

2,568 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2002
Living area
2,568 sqft · 2.0 stories