Skip to main content

Parcel · Map 97 10 105

20 NEILL DR

Owner: SZANTYR ELIZABETH M

Assessed value

$172,100

$119,300 bldg · $52,800 land

Est. annual tax

$5,170

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1992

1,664 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1992
Living area
1,664 sqft · 1.0 story
Exterior
Wood Shingles
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Oct 2, 2015

    Bk/Pg OPM-15002

    $217,000

More on Neill Dr