Skip to main content

Parcel · Map 98A 59 9C

32 PRINCETON TERRACE

Owner: WHITE RONALD D & GAIL D

Assessed value

$187,200

$133,200 bldg · $54,000 land

Est. annual tax

$5,623

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1994

2,016 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1994
Living area
2,016 sqft · 2.0 stories