Skip to main content

Parcel · Map 113A 100A 6

55 AUGUSTA ST

Owner: MICHALOWSKI AMY

Assessed value

$105,100

$64,500 bldg · $40,600 land

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1996

864 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1996
Living area
864 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Aug 1, 2003

    Bk/Pg OPM-20352

    $145,000

More on Augusta St