Skip to main content

Parcel · Map 112 43B 30

112 ADAMS RD

Owner: MORRISSEY CHRISTOPHER & PAULA (SURV)

Assessed value

$149,900

$100,400 bldg · $49,500 land

Acreage

Land use

R10

Year built

2001

1,276 sqft

Building

Year built
2001
Living area
1,276 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Adams Rd