Skip to main content

Parcel · Map 112 43B 32

101 ADAMS RD

Owner: ZIEGLER MAUREEN J

Assessed value

$168,800

$117,900 bldg · $50,900 land

Acreage

Land use

R10

Year built

1999

1,444 sqft

Building

Year built
1999
Living area
1,444 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Adams Rd