Skip to main content

Parcel · Map 114 117 7

23 SLADE ST

Owner: LANE JOHN F

Assessed value

$125,200

$83,200 bldg · $42,000 land

Est. annual tax

$3,761

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1983

2,293 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1983
Living area
2,293 sqft · 1.4 stories