Skip to main content

Parcel · Map 112 43B 14

60 JENTA LN

Owner: NEY FRANCIS M & MARGARET A

Assessed value

$177,600

$127,300 bldg · $50,300 land

Est. annual tax

$5,335

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1999

1,236 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1999
Living area
1,236 sqft · 1.0 story