Skip to main content

Parcel · Map 112 43B 36

34 MALLORY RD

Owner: AMEDEO PETER C & KAREN A

Assessed value

$193,000

$141,300 bldg · $51,700 land

Est. annual tax

$5,798

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

2000

1,612 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2000
Living area
1,612 sqft · 1.0 story