Skip to main content

Parcel · Map 98 10 25D

370 WOODBURY RD

Owner: CETTA JOHN A JR & RITA M

Assessed value

$113,800

$63,100 bldg · $50,700 land

Est. annual tax

$3,419

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1988

960 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
960 sqft · 1.0 story