Skip to main content

Parcel · Map 114 113 7

670 BUCKINGHAM ST

Owner: SANTOLI FRANCIS & JEAN

Assessed value

$162,300

$118,900 bldg · $43,400 land

Est. annual tax

$4,875

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2000

2,499 sqft

Building

Style
Two Family
Year built
2000
Living area
2,499 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. May 3, 2006

    Bk/Pg OPM-50279

    $330,000

More on Buckingham St