Skip to main content

Parcel · Map 101 42 24

151 ECHO LAKE RD

Owner: EJUPI RYSEN & EJUPI PRANVERA

Assessed value

$76,300

$39,500 bldg · $36,800 land

Est. annual tax

$2,292

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

BG

Year built

1976

1,188 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1976
Living area
1,188 sqft · 1.0 story