Skip to main content

Parcel · Map 98 10A 5

45 PENNY LN

Owner: ZDANIS VALERIE

Assessed value

$162,700

$107,300 bldg · $55,400 land

Est. annual tax

$4,888

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1994

1,751 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1994
Living area
1,751 sqft · 1.4 stories