Skip to main content

Parcel · Map 114 116A 7

162 COBB ST

Owner: AQUAVIA JANICE

Assessed value

$213,900

$170,100 bldg · $43,800 land

Est. annual tax

$6,426

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1998

2,817 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1998
Living area
2,817 sqft · 2.0 stories