Skip to main content

Parcel · Map 112 43 3

322 ECHO LAKE RD

Owner: FONSECA JOSE L & ELIZABETH

Assessed value

$119,400

$74,700 bldg · $44,700 land

Est. annual tax

$3,587

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1983

2,116 sqft

Building

Style
Two Family
Year built
1983
Living area
2,116 sqft · 2.0 stories

322 ECHO LAKE RD — Watertown Land Records