Skip to main content

Parcel · Map 101 42 8A

25 NORTHWEST DR

Owner: KAMM SCOTT & LINDSEY

Assessed value

$171,700

$120,600 bldg · $51,100 land

Est. annual tax

$5,158

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1996

1,948 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1996
Living area
1,948 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Jun 25, 2012

    Bk/Pg OPM-11177

    $183,000

More on Northwest Dr