Skip to main content

Parcel · Map 101 42 34

341 ECHO LAKE RD

Owner: HUGHES ROSEANN R & PRESTON P

Assessed value

$120,100

$74,300 bldg · $45,800 land

Est. annual tax

$3,608

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1986

1,340 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1986
Living area
1,340 sqft · 1.0 story