Skip to main content

Parcel · Map 99 57 1A

13 WARREN WAY

Owner: DEMAREST TAYLOR

Assessed value

$89,200

$49,700 bldg · $39,500 land

Est. annual tax

$2,680

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1996

672 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1996
Living area
672 sqft · 1.0 story