Skip to main content

Parcel · Map 76 9A 44

270 WINDING BROOK FARM RD

Owner: GAYDOSH TIMOTHY J & KATHY A

Assessed value

$273,000

$198,200 bldg · $74,800 land

Est. annual tax

$8,201

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1999

2,720 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1999
Living area
2,720 sqft · 2.0 stories