Skip to main content

Parcel · Map 86 10C 30

26 DUNROBIN LN

Owner: GILLETTE CAROL ANN

Assessed value

$139,000

$87,400 bldg · $51,600 land

Est. annual tax

$4,176

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1990

1,252 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1990
Living area
1,252 sqft · 1.0 story