Skip to main content

Parcel · Map 86 10 162

45 INVERARY DR

Owner: WILLIAMS MICHAEL & MAURA

Assessed value

$235,600

$176,500 bldg · $59,100 land

Est. annual tax

$7,077

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

2001

2,562 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2001
Living area
2,562 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Mar 17, 2008

    Bk/Pg OPM-70110

    $370,000

More on Inverary Dr

45 INVERARY DR — Watertown Land Records