Skip to main content

Parcel · Map 86 10C 40

77 WESTGATE RD

Owner: SKLYAR YEVGENIY

Assessed value

$178,400

$126,800 bldg · $51,600 land

Est. annual tax

$5,359

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2000

1,520 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
2000
Living area
1,520 sqft · 1.0 story