Skip to main content

Parcel · Map 87 58 77

55 WALNUT ST

Owner: HENEBERY KEVIN M & MARGARET R

Assessed value

$137,800

$85,600 bldg · $52,200 land

Est. annual tax

$4,140

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1996

1,136 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1996
Living area
1,136 sqft · 1.0 story