Skip to main content

Parcel · Map 89 42 4

111 PORTER ST

Owner: SLASON JEANNE T

Assessed value

$161,900

$118,800 bldg · $43,100 land

Est. annual tax

$4,863

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1996

2,142 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1996
Living area
2,142 sqft · 1.4 stories