Skip to main content

Parcel · Map 100 48 17

70 PORTER ST

Owner: LACAPRA LUCIA

Assessed value

$132,000

$84,400 bldg · $47,600 land

Est. annual tax

$3,965

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1986

2,268 sqft

Building

Style
Two Family
Year built
1986
Living area
2,268 sqft · 2.0 stories