Skip to main content

Parcel · Map 79 55 17

238 NORTH ST

Owner: OSULLIVAN RITA EST OF

Assessed value

$158,600

$106,200 bldg · $52,400 land

Est. annual tax

$4,764

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1986

2,684 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1986
Living area
2,684 sqft · 2.0 stories