Skip to main content

Parcel · Map 79 55 17A

250 NORTH ST

Owner: DEMARTINO VINCENT C & ANNE

Assessed value

$129,200

$76,800 bldg · $52,400 land

Est. annual tax

$3,881

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1998

871 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
871 sqft · 1.0 story