Skip to main content

Parcel · Map 109A 70 3

215 MIDDLEBURY RD

Owner: BUTWELL JOSEPH & ANDREA

Assessed value

$194,100

$143,600 bldg · $50,500 land

Est. annual tax

$5,831

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1994

2,552 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1994
Living area
2,552 sqft · 2.0 stories