Skip to main content

Parcel · Map 77 10 127

370 NEILL DR

Owner: MANCINI ANTONIO

Assessed value

$195,800

$136,500 bldg · $59,300 land

Est. annual tax

$5,882

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1996

1,404 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1996
Living area
1,404 sqft · 1.0 story