Skip to main content

Parcel · Map 87 58 61

319 NORTH ST

Owner: MAZZA ANTHONY J & MARY B

Assessed value

$136,200

$83,200 bldg · $53,000 land

Est. annual tax

$4,091

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

1996

1,264 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1996
Living area
1,264 sqft · 1.0 story