Skip to main content

Parcel · Map 79 55 2

306 NORTH ST

Owner: SNOW JOHN C & GAIL E

Assessed value

$185,300

$132,900 bldg · $52,400 land

Est. annual tax

$5,566

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1994

2,759 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1994
Living area
2,759 sqft · 1.4 stories