Skip to main content

Parcel · Map 77 10 130

404 NEILL DR

Owner: ROSA ANTHONY & PETRAROIA GIANCARLO &; DIBONY ANTHONY M TRUSTEES

Assessed value

$233,700

$174,800 bldg · $58,900 land

Est. annual tax

$7,020

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R20

Year built

2004

2,344 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2004
Living area
2,344 sqft · 1.0 story