Skip to main content

Parcel · Map 78 58 31A

251 LITCHFIELD RD

Owner: CAOUETTE DANIEL & WERENKO HOLLY

Assessed value

$169,300

$115,500 bldg · $53,800 land

Est. annual tax

$5,086

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2004

1,641 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2004
Living area
1,641 sqft · 1.0 story