Skip to main content

Parcel · Map 68 10 40A

581 GUERNSEYTOWN RD

Owner: TERRY SHEILA L & TERRY WILLIAM H

Assessed value

$129,900

$81,200 bldg · $48,700 land

Est. annual tax

$3,902

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1998

1,032 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,032 sqft · 1.0 story