Skip to main content

Parcel · Map 68 11 28

590 GUERNSEYTOWN RD

Owner: DEER WITH HORNS NANCY L

Assessed value

$117,700

$65,100 bldg · $52,600 land

Est. annual tax

$3,536

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1990

960 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
960 sqft · 1.0 story