Skip to main content

Parcel · Map 63 86 48

22 HIGHMEADOW RD

Owner: PETROCCIA DAVID P & BRYAN P; W/ MARY C PETROCCIA LU

Assessed value

$255,400

$185,100 bldg · $70,300 land

Est. annual tax

$7,672

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1994

2,728 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1994
Living area
2,728 sqft · 2.0 stories