Skip to main content

Parcel · Map 63 86 53

43 HIGHMEADOW RD

Owner: LOGA SPEJTIM & MEDIJA D SURV

Assessed value

$255,700

$185,500 bldg · $70,200 land

Est. annual tax

$7,681

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1996

2,852 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1996
Living area
2,852 sqft · 2.0 stories
Exterior
Brick Veneer
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Nov 25, 2019

    Bk/Pg OPM-19068

    $384,500

More on Highmeadow Rd