Skip to main content

Parcel · Map 51 8A 111

190 CHARTER OAK DR

Owner: DADDONA LEO & ROSE

Assessed value

$223,300

$161,600 bldg · $61,700 land

Est. annual tax

$6,708

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1994

2,528 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1994
Living area
2,528 sqft · 1.0 story