Skip to main content

Parcel · Map 53 6A 10

19 TROLANE RD

Owner: MASTAY KENNETH R

Assessed value

$151,900

$97,200 bldg · $54,700 land

Est. annual tax

$4,563

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1990

1,300 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1990
Living area
1,300 sqft · 1.0 story
Exterior
Wood Shingles
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Apr 27, 2012

    Bk/Pg OPM-11133

    $229,900

More on Trolane Rd