Skip to main content

Parcel · Map 53 6A 17

38 TROLANE RD

Owner: ROSSI DIANE T

Assessed value

$152,000

$96,600 bldg · $55,400 land

Est. annual tax

$4,566

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1992

1,288 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1992
Living area
1,288 sqft · 1.0 story