Skip to main content

Parcel · Map 52 6A 19

34 FARM CIRCLE

Owner: HURLBUT JUDY C EST OF

Assessed value

$267,300

$192,500 bldg · $74,800 land

Est. annual tax

$8,030

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2003

2,690 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2003
Living area
2,690 sqft · 2.0 stories