Skip to main content

Parcel · Map 45 6 5

995 LITCHFIELD RD

Owner: PERUGINI MARILYN & & CHRISTOPHER

Assessed value

$118,600

$60,100 bldg · $58,500 land

Est. annual tax

$3,563

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1986

1,056 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1986
Living area
1,056 sqft · 1.4 stories