Skip to main content

Parcel · Map 46 32A 78

226 HONEY HILL RD

Owner: MURPHY JOSEPH P & RONYEEN J

Assessed value

$157,200

$96,700 bldg · $60,500 land

Est. annual tax

$4,722

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1994

1,288 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1994
Living area
1,288 sqft · 1.0 story