Skip to main content

Parcel · Map 56 86A 7

86 HARD ROCK RD

Owner: GOLDEN JUSTIN J

Assessed value

$158,100

$91,200 bldg · $66,900 land

Est. annual tax

$4,749

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R90

Year built

2001

1,229 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2001
Living area
1,229 sqft · 1.4 stories